KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Lösa blad 8192311
nr 819 2311
Lösa blad
Kartor mm, 1800-tal & eftertryck
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 8 april 2013
kl 18:37:40
1.000 kr
1.200 kr